جلسه با دبیر همایش «فرصت‌های حقوقی دریاچه ارومیه»


اندیشکده تدبیر آب ایران در راستای شناخت و توسعه ظرفیت‌ها در حوزه حقوق آب، شنبه 27 بهمن 97 میزبان آقای دکتر پیری، عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه تهران و دبیر همایش «فرصت‌های حقوقی حفاظت و احیای دریاچه ارومیه» بود. هدف از این جلسه، آشنایی با فعالیت‌های انجام‌شده و در حال انجام در موضوع حقوق آب بود و درباره رویکردها و دغدغه‌ها و ظرفیت‌های متقابل به تبادل نظر پرداخته شد.
جهت اطلاع، همایش فرصت‌های حقوقی حفاظت و احیای دریاچه ارومیه از سوی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و با مشارکت دپارتمان حقوق دانشکده تیلبرگ هلند سال آینده برگزار می‌شود.

این همایش در پنج پنل تخصصی نقد و ارزیابی قوانین و مقررات آب و آثار آن بر حفاظت و احیای دریاچه ارومیه، مشارکت ذی‌نفعان در پایداری و احیای دریاچه، ارزیابی عملکرد عوامل موثر در بروز وضع موجود دریاچه ارومیه از گذشته تا حال، بهره‌گیری از تجارب بین‌المللی در راستای حفاظت و احیای دریاچه ارومیه و الزامات زیست محیطی پایداری حفاظت و احیای دریاچه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند چکیده مقاله‌های خود با محوریت یکی از این موضوعات همراه با نام و نام خانوادگی و سوابق نویسنده، فهرست نشریات مرتبط و راه‌های ارتباطی با نویسنده از جمله پست الکترونیک و شماره تماس خود را تا تاریخ ۲۲ بهمن ماه سال جاری به آدرس LakeUrmia.Conference@gmail.com ارسال کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی همایش فرصت‌های حقوقی حفاظت و احیای دریاچه ارومیه، نتیجه مشورت کمیته علمی تا ۱۵ اسفند سال جاری به متقاضیان اعلام خواهد شد، همچنین  نسخه نهایی مقالات انتخاب شده ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ اعلام می‌شود.

دانشجویان و پژوهشگران علاقه‌مند به حضور در این همایش می‌توانند تا تاریخ ۱۹ اسفند سال جاری برای دریافت فرم ثبت نام به آدرس http://lawpol.ut.ac.ir مراجعه کنند.

فرم ثبت نظرات

نام
ایمیل
متن
متن